Razer Pro Click V2 - Ergonomic Wireless Mouse for Work | Razer
- TootjadRazer
- Mudel: RZ01-03900100-R3M1
- Saadavus: 2
-
131€
Razer Pro Click V2 - Ergonomic Wireless Mouse for Work | Razer
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 121.00 mm |
| Gross height (mm) | 176.00 mm |
| Gross weight | 0.489 kg |
| Gross width (mm) | 56.00 mm |
| Net weight | 0.141 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1449 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Plastic (No PET) | 48 g |
| Producer | Razer |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: razer pro click v2 - ergonomic wireless mouse for work razer, rz01-03900100-r3m1, razer, hiired

